Kanada Vize Başvuru Formu

Kanada vizesi müracaatları Kanada Ankara Büyükelçiliği‘ne doğrudan yapılmaktadır. Yani evrakları eksiksiz olan yolcuların vize başvuru formları yetkili vize danışmanlığı yapan acenteler yardımı ile doldurulabilmektedir.

Kanada Vize Danışmanlığı

Kanada vize başvuru formu üç farklı form kılavuzundan oluşmaktadır. Tüm Formlar eksiksiz bir şekilde doldurulduktan sonra, yazıcıdan çıktısını aldığınız dökümlerin üzerindeki elektronik barkodların kesinlikle okunaklı ve silik olmaması gerekmektedir.

– Kanada vize başvuru formunun birinci kılavuzunda, Kanada vizesi müracaatında bulunacak olan yolcunun, tüm kimlik bilgileri, ev adres bilgileri, pasaport bilgileri ve çalıştığı iş yeri bilgilerinin doğru olduğunu beyan etmektedir. Buradaki tüm bilgilerin hatasız ve eksiksiz olması gerekir, oluşacak herhangi bir hatada başvuru yapan yolcunun yanlış bilgi beyanından vize reddi almasını kabul eder.

– Kanada başvuru formunun ikinci kılavuzunda, Kanada vizesi müracaatı yapacak yolcunun özellikle tüm aile bilgilerini doğru olduğunu kabul etmektedir. Başvuru yapacak yolcunun, başvuru evraklarında Tam vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği ( Ev adres ve tüm aile bilgilerini içeren ) evrak zorunlu ibraz edilmemekle beraber, yolcuları adına başvuru yapacak olan seyahat acentesi tarafından bir hata ve eksik oluşmaması için ekstra istenmektedir. Aile bilgileri forma yazılırken anne baba ve eş bilgilerinin yanında tüm kardeş bilgilerini de eksiksiz olarak forma yazılması şarttır.

– Kanada başvuru formunun üçüncü kılavuzunda ise son 5 yıl içesinde ziyaret edilmiş tüm ülkeler, ziyaret edildiği yıllara göre tek tek yazılmaktadır. Ayrıca bu bölüm de askerlik görevini yapmış olan tüm T.C. ve diğer ülke vatandaşlarından askerlik detay bilgileri istenecektir.

Kanada Vize İşlem Merkezi

– Firmamız, Kanada vize başvurusu yapacak olanlar adına vize başvurusunu Kanada Konsolosluğu‘na teslim etmeye ve sonuçlanan pasaportları teslim almaya tam yetkilidir. Bu sebepten başvurusu yapılacak olan tüm yolcularının da vize formunun danışmanlık ve doldurma işlemlerini ücretsiz yapmaktadır. Kanada vize başvuru formu pasaport bilgilerinin yanında, iş yeri, ev adres bilgileri, aile bilgileri ve askerlik bilgilerini içerdiğinden sizler için hazırlanmış Türkçe form Kılavuzu tarafınıza başvurudan önce mail atılacaktır. Böylelikle bu bilgilerle profesyonel ekibimiz orijinal form kılavuzunu yolcuları adına eksiksiz oluşturacaktır.

– Tamamlanan Kanada vize formu ve gerekli başvuru evraklarından sonra, Kanada vizesi için seyahat sağlık sigortası yapmak mecburi değildir. Hususi olarak seyahat sağlık sigortası yaptırmak isteyen yolculara, vize müracaatları sonuçlandıktan sonra bu konuda da hizmet verilecektir.